Korzyści ze współpracy

Jesteś tutaj:

Najtańsze rozwiązanie – 49 zł tygodniowo

Przygotowaliśmy ofertę z myślą o Waszych portfelach tylko 49 zł za rozliczenie, nie jeździsz nie płacisz. Oprócz tego posiadamy wiele benefitów, które przekładają się na kieszeń każdego z kierowców. To naprawdę najlepsza oferta.

Jasne i przejrzyste warunki współpracy

Przed założeniem firmy Saltexpress partner aplikacji Uber, Bolt, Free-Now również byliśmy kierowcami jeżdżącymi indywidualnie na taxi, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby osoby podejmującej współpracę z naszą firmą. Podczas pierwszej rozmowy dowiesz się wszystkiego na temat naszego rozwiązania, pierwszych kroków na platformie oraz otrzymasz cenne wskazówki.

Cotygodniowe przelewy

W naszej firmie wiemy, jak ważne jest wzajemne zaufanie. Dlatego stawiamy na dokładność i systematyczność. Gwarantujemy przelew wynagrodzenia na Twoje konto w każdą środę.

Nowoczesny system IT

Nowoczesny system IT- załóż profil na portalu kierowcy, będziesz miał dostęp do swoich zarobków, rozliczysz faktury, a dzięki programowi poleceń otrzymasz darmowe rozliczenia. To bardzo proste, przekaż kod polecający SaltExpress znajomemu i ciesz się z darmowym rozliczeniem.

Doradzamy na każdym etapie współpracy

Podejmując z nami współpracę, masz pewność że trafiłeś w dobre ręce! Nasza infolinia jest dostępna przez minimum 8h dziennie. Jeśli tylko pojawi się jakiś problem, z przyjemnością pomożemy Ci go rozwiązać. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, dzięki czemu będziesz mógł w pełni skupić się na pracy.

Zniżki na części samochodowe i rabaty na paliwo

Eksploatacja samochodu wiąże się z kosztami, dlatego postanowiliśmy Ci pomóc. Twój samochód zawsze powinien być w pełni sprawny – jeśli przy tym masz szansę zmniejszyć wydatki, czemu na tym nie skorzystać?