Praca jako kierowca Uber – Łódź

Jesteś tutaj:

Zostań kierowcą Uber w Łodzi

Gwarancja terminowych wypłat

Znakomite opinie Google

Certyfikat Rzetelna firma

Praca kierowcy Uber Łódź - Często zadawane pytania

Wystarczy kontakt z Salt. Nasi konsultanci przedstawią Ci krok po kroku jak rozpocząć pracę jako kierowca Uber w Łodzi. Będziesz potrzebował:

  • taksometr z ważnym świadectwem legalizacji może być też aplikacja mobilną służąca do przyjmowania kursów na podstawie ceny umownej na przykład Uber, Bolt, FreeNow.
  • ważne badania lekarskie i psychologiczne (brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy taxi).
  • zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni.
  • zdjęcie do identyfikatora.
  • badanie techniczne dodatkowe “TAXI” (przed badaniem technicznym pojazd musi być odpowiednio oznakowany, zgodnie z wymogami obowiązującymi na ternie gminy).
  • w dowodzie rejestracyjnym samochodu wpisać adnotację “TAXI”.

Jeśli obawiasz się lub nie wiesz jak spełnić powyższe wymagania – zgłoś się do nas. Przekonasz się, że z Salt Express szybko spełnisz wszystkie wymagania i rozpoczniesz pracę jako kierowca Uber.

Czy istnieje grafik pracy lub dyżury kierowców? Nie ma. To jedna z naszych głównych zalet. Sam ustalasz swój grafik. Chcesz mieć wolne weekendy? Nie ma sprawy. Lubisz jeździć i chcesz wykonywać dużo kursów? Świetnie – zarobisz znacznie więcej.
Obecnie we wszystkich większych miastach Polski. Prócz Łodzi, nasza firma Salt Express jest także w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście.