Praca Uber Lublin

Jesteś tutaj:

Zostań kierowcą Uber w Lublinie

Gwarancja terminowych wypłat

Znakomite opinie Google

Certyfikat Rzetelna firma

Praca kierowcy Uber Lublin - Często zadawane pytania

Pracę jako kierowca Uber możesz zacząć od zaraz pod warunkiem, że posiadasz wszystkie niezbędne dokumenty, o których piszemy w następnym punkcie. Szukamy kierowców do pracy od zaraz, dlatego nasze procedury są uproszczone do minimum oraz pomagamy na każdym etapie rejestracji w Uber. Dodatkowo, możesz liczyć na nasze wsparcie przy zdobywaniu lub wypełnianiu dokumentów.

Formalności ograniczyliśmy do minimum po to, byś mógł jak najszybciej zacząć pracę jako kierowca Uber w Lublinie. Potrzebujesz:

  • taksometr z ważnym świadectwem legalizacji lub aplikację Uber.
  • aktualne badania lekarskie, zaświadczenie o niekaralności i zdjęcie do identyfikatora.
  • badanie techniczne dodatkowe “TAXI” (przed badaniem technicznym pojazd musi być odpowiednio oznakowany). Pamiętaj by w dowodzie rejestracyjnym samochodu wpisać adnotację “TAXI”.

Współpracujemy z Uber wiele lat i doskonale wiemy jakie dokumenty są wymagane. Jeśli któregoś nie posiadasz to możesz liczyć na nasze wsparcie w pozyskaniu niezbędnych dokumentów.

Wysokość Twojej wypłaty zależna jest od ilości zrealizowanych kursów. Możesz liczyć na rosnąca ilość klientów, ponieważ Uber staje się coraz bardziej popularny w Polsce, w tym w Lublinie. Szukasz pewnej pracy jako kierowca? Dołącz do nas i zacznij pracę jako kierowca Uber w Lublinie.